U
PLAYS WITH POWER

Sitede Arama Yapın

Hakkımızda

ELSİS A.Ş. kendi tasarlayıp geliştireceği elektronik cihazların üretimi ile ülke ihtiyaçlarına cevap vermek ve ihracat olanaklarını geliştirmek amacıyla, 1971 yılında kurulmuştur.

Kuruluş amacına uygun olarak araştırma-geliştirme, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet gruplarından oluşan şirket yapısıyla, zaman içinde çalışmalarını Güç Elektroniği konusunda yoğunlaştırarak, uzmanlığını bu sahada geliştirmiştir.

ELSİS A.Ş. bugüne dek laboratuvarlar, hastaneler, fabrikalar, üniversiteler ve silahlı kuvvetlerde kullanılan elektrikli ve elektronik cihazları şebeke voltajı dalgalanmalarından korumak ve onları tam verimle çalıştırmak için çok sayıda otomatik voltaj regülatörü, kesintisiz güç kaynağı ve çeşitli koruma cihazları tasarlayıp üretmiştir.

Firma 1998 yılında, yerli savunma sanayisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir alan açmış ve sonraki yıllarda şirket potansiyelinin önemli bölümünü bu alanda değerlendirmeye başlamıştır. 25 yılı aşkın “Uluslararası Askeri Standartlara” uyum deneyimi ve Ar-Ge, tasarım ve üretim gücüyle hem yerli kuruluşlara, hem de Airbus DS, THALES, BAE-Bofors gibi uluslararası devlere başarıyla, önemli hizmetler sunmuştur.

Kuruluşundan bugüne; ürünlerini yüksek verim, küçük boyutlar, yüksek güvenilirlik, standartlara uyum ve güncel teknolojiyle donatan ELSİS A.Ş., uzun yıllar boyunca güç elektroniğinde yaptığı yeniliklerle, ülkemizin bu alanda önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Hepsi alanında deneyimli mühendisler, tekniker ve idari personellerden oluşan kadrosuyla çalışmalarını sürdüren ELSİS A.Ş.’nin hedefi, hem ulusal hem de uluslararası pazarda güç elektroniği konusunda, AR-GE becerisi, ana ve yardımcı ürünleri ve pazar payı ile sektör liderleri arasındaki konumunu korumaktır.

BİZİMLE ÇALIŞAN LİDER MARKALAR

Elsis Gücüyle Geleceğe!

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve size sunabileceğimiz çözümler için bizimle iletişime geçin.